Numer | Rok | Miesiąc | Dział | Autor | Tytuł | Tytuł oryginalny |
---|---|---|---|---|---|---|
194 | ||||||
194 | 1998 | 11 | DUKAJ Jacek | Serce mroku | ||
GAIMAN Neil | Prezent ślubny | |||||
McDONALD Ian | Anioł zapisu | |||||
RYMAN Geoff | Ciepło | |||||
195 | ||||||
195 | 1998 | 12 | BARTNICKI Krzysztof | Galernia | ||
BAXTER Stephen | George i kometa | |||||
BRENNERT Alan | Jej dusza pielgrzymia | |||||
GAIMAN Neil | Rycerskość | |||||
GORAJ Piotr | Negatyw | |||||
196 | ||||||
196 | 1999 | 1 | BIAŁOŁĘCKA Ewa | Nocny Śpiewak | ||
JEFFERS Daniel H. | Wartość rzeczy | |||||
ORLIŃSKI Wojciech | Śnieżka | |||||
SWIFT Graham | Zegar | |||||
SZYDA Wojciech | Dwa pokoje | |||||
197 | ||||||
197 | 1999 | 2 | JANUSZ Grzegorz | Sennik jesienny | ||
KANDEL Michael | Paralogika | |||||
KRESS Nancy | Tańcząc w powietrzu (1) | |||||
SUAREZ-BEARD Beverly | Dłonie pamiętają | |||||
ZIMNIAK Andrzej | Wiano, kobiety i śmiech | |||||
ŚWIDZINIEWSKI Wojciech | Konsekrowany | |||||
198 | ||||||
198 | 1999 | 3 | CYRAN Janusz | Ciemne lustra wyszeptujące sny | ||
KAGAN Janet | Najlepszy teoremat Fermata | |||||
KRESS Nancy | Tańcząc w powietrzu (2) | |||||
MAXIMOVIC Gerd | Lustereczko, powiedz przecie | |||||
McINTYRE Vonda N. | Góry zachodzącego słońca, góry świtu | |||||
199 | ||||||
199 | 1999 | 4 | BUŁYCZOW Kir | Wybiła północ | ||
CYPRJAK Igor | Piorun | |||||
ESAIAS Timons | Lądowanie | |||||
JUSZCZAK Krzysztof | Obol | |||||
KOCHAŃSKI Krzysztof | Powrót do raju | |||||
McPHERSON Danith | Przez ścianę do jeziora zamknietego w skorupce jajka | |||||
SOMTOW S. P. | Pawilon śnieżnych kobiet | |||||
TRELEWICZ Marek | Opowieść | |||||
200 | ||||||
200 | 1999 | 5 | CARD Orson Scott | Poznańskie słonie | ||
HOLLANEK Adam | Przejść przez morze | |||||
JONES Gwyneth | Długie pastwisko | |||||
KRES Feliks W. | Zabity | |||||
ZACIURA Lech | Jak byś powinno... | |||||
201 | ||||||
201 | 1999 | 6 | BRENTOR Reginald | Koci | ||
DĘBSKI Eugeniusz | Fetor i stare koronki | |||||
ESAIAS Timons | Odprawa | |||||
GREENLAND Colin | Pani Otis żałuje | |||||
RUSCH Kristine Kathryn | Kwiaty i "ostatnie hurra" | |||||
SOLSKI Paweł | Chude kołeczki | |||||
SŁOTWIŃSKA Izabela | Rysownicy Boga | |||||
202 | ||||||
202 | 1999 | 7 | FRIESNER Esther M. | Urodziny | ||
GWIAZDOWSKI Wiesław | Przez miłość, przez nienawiść | |||||
HAŁAS Agnieszka | Wtyka | |||||
KILWORTH Garry | W krainie wytatuowanych ludzi | |||||
KRESS Nancy | Cena pomarańczy | |||||
LECH Piotr Witold | Pielęgniarka | |||||
LEE Mary Soon | Dzień przed | |||||
RUMSZEWICZ Stoigniew | Body building | |||||
203 | ||||||
203 | 1999 | 8 | ORAMUS Marek | Miejsce na ziemi | ||
PIERWUSZYNA Jelena | O spełnieniu czasu | |||||
RUDZIŃSKI Jan | Prawdziwe osiołki świecą po ciemku | |||||
WHITBOURN John | W imię Allacha Wszechmogącego? | |||||
WRIGHT John C. | Prawo gościnności | |||||
204 | ||||||
204 | 1999 | 9 | BRENNERT Alan | Białe miasto | ||
BRENTOR Reginald | Kolekcjoner tajemnic | |||||
BUŁYCZOW Kir | Wpadka '67 | |||||
FRIESNER Esther M. | W krainie smoków | |||||
SOBOTA Jacek | Będzie ci policzone | |||||
SZOSTAK Wit | Kłopoty z błaznem | |||||
205 | ||||||
205 | 1999 | 10 | BĄCZEK Sławomir | Coś ekstra! | ||
PILIPIUK Andrzej | Szansa | |||||
ROGERS Bruce Holland | Zielone trawniki | |||||
RYDZEWSKA Jaga | Bądzoły | |||||
SANDERS William | Stwory | |||||
WOLFE Gene | Detektyw snów | |||||
206 | ||||||
206 | 1999 | 11 | SUAREZ-BEARD Beverly | Dziecko Rosity | ||
TILTON Lois | Eksperyment | |||||
WOLSKI Marcin | Pies w studni | |||||
ŁUKIANIENKO Siergiej | Sługa | |||||
ŚWIDERSKI Bartek | Zaprenumeruj swój świat | |||||
207 | ||||||
207 | 1999 | 12 | DANIEL Tony | Ziarno (1) | ||
KOMUDA Jacek L. | Wampiry z Odrzykońskiej | |||||
LEWANDOWSKI Konrad T. | EL Ninio 2035 | |||||
POHL Frederik | Zbawienie w wymiarze kwantowym | |||||
ZEBROWSKI George | Generał Jaruzelski w zoo | |||||
208 | ||||||
208 | 2000 | 1 | ROGERS Bruce Holland | Szalupa ratunkowa na płonącym morzu | ||
DANIEL Tony | Ziarno (2) | |||||
PERKOWSKI Tomasz | Oni | |||||
POŚPIECH Ewa | Upadek anioła | |||||
WÓJCIK Sebastian | Ni ma mientkiej gry | |||||
GRZEGORZAK Arkadiusz | www.panbóg.com | |||||
WITKIEWICZ Łukasz | Kartografia | |||||
WITKIEWICZ Łukasz | Słodzik | |||||
BĄCZEK Sławomir | Fakir | |||||
209 | ||||||
209 | 2000 | 2 | SANDERS William | Dziewięćtrupów i neterw | ||
DANIEL Tony | Mystery box | |||||
WIECZORKOWSKA Marta | Smoki | |||||
SZOSTAK Wit | Pierwsza taka drużyna | |||||
PIEKLAK Andrzej | Nadejdzie dzień | |||||
GWIAZDOWSKI Wiesław | Myśliwi | |||||
210 | ||||||
210 | 2000 | 3 | REED Robert | Nodaway | ||
WHITBOURN John | Demokracja | |||||
LEWANDOWSKI Konrad T. | Kolacja u królowej | |||||
DRZEWIŃSKI Andrzej | Kandydat do Unii | |||||
211 | ||||||
211 | 2000 | 4 | BUŁYCZOW Kir | Kocioł | ||
BISSON Terry | Maksy | |||||
PIERWUSZYN Anton | Dobra nowina | |||||
WILLIAMS Sean | Mydlanooperowa bańka | |||||
KOCHAŃSKI Krzysztof | Homo Internetus | |||||
CYPRJAK Igor | Wdowia woda | |||||
212 | ||||||
212 | 2000 | 5 | BAMBERG Pichard i Del STONE Jr. | Efekt pamięci | ||
WOLFE Gene | Człowiek z młynka do pieprzu | |||||
WOLSKI Marcin | Kwadratura trójkąta (1) | |||||
SOBOTA Jacek | Wieczór trzech psów | |||||
213 | ||||||
213 | 2000 | 6 | TIPTREE Jr. James | Matka w niebie diamentów | ||
WOLSKI Marcin | Kwadratura trójkąta (2) | |||||
SOLSKI Paweł | Księżyc na plaży | |||||
SZOLC Izabela | Świętokradztwo | |||||
BRYKALSKI Dawid | Killer | |||||
BĄKOWSKI Tomasz | Prawda boli | |||||
SZOT Paweł | Szachista | |||||
KUCZYŃSKI Tomasz | W wolnych chwilach |